fbpx

Płatności i dostawa

Płatności i dostawa2021-03-02T21:34:49+01:00

PŁATNOŚĆ I DOSTAWA

 1. Możliwe sposoby zapłaty:
 • przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy (przedpłata)

Numer rachunku: 59 1050 1445 1000 0097 2974 3451 (ING Bank Śląski)

 • za pośrednictwem serwisu tpay.com (udostępnianego przez Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna ul. Św. Marcin 73/6, 61-808 Poznań. wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego po numerem KRS: 0000412357, NIP: 7773061579, o kapitale zakładowym wynoszącym: 5.494.980 PLN (wpłacony w całości).
 1.   Dostawy są realizowane za pośrednictwem firm kurierskich na terenie Polski oraz poza jej granicami (wg cennika dostaw).
 2.   Informacje o warunkach dostawy, w tym o sposobie dostawy, kosztach dostawy i terminie dostawy zamówionych produktów znajdują się na stronie internetowej Sklepu internetowego i Klient ma możliwość zapoznania się z nimi przed złożeniem zamówienia.
 3.   Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:
 • Czas kompletowania Produktu wynosi od 1 do 4 Dni Roboczych.
 • Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 3 Dni Roboczych (dostawa następuje wyłącznie w Dni Robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).
 • Jeśli przy składaniu zamówienia w sklepie widnieje informacja o późniejszej realizacji zamówienia, przesyłki będą dostarczane w późniejszym terminie, podanym na stronie sklepu www.planertreningowy.pl
 1.   Koszty dostawy zamówień na terenie Polski:
 • KURIER DHL (PRZEDPŁATA) – 14,90 zł
 • PACZKOMATY INPOST (PRZEDPŁATA) – 11,90 zł
 1.   W przypadku zamówień na kwotę łącznie wyższą niż 299zł Sprzedawca ponosi koszty dostawy.

     Procedura w przypadku uszkodzenia paczki przez przewoźnika

 1. Klient powinien sprawdzić stan przesyłki przed odbiorem, a w szczególności stan opakowania wierzchniego. Uszkodzone opakowanie może oznaczać również uszkodzenie przesyłanych Towarów.
 2. Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona, ale tylko spisanie protokołu szkody w obecności kuriera daje podstawę do dochodzenia ewentualnych roszczeń wobec firmy kurierskiej.
 3. Jeżeli Towar został uszkodzony pomimo kompletnego opakowania, Klient może zgłosić ten fakt przewoźnikowi w ciągu tygodnia od przyjęcia przesyłki.
 4. Klient ma prawo odmówić przyjęcia przesyłki gdy:
 • Posiada ona uszkodzenia mechaniczne (należy spisać protokół szkody w obecności kuriera i powiadomić Sprzedawcę)
 • Jeżeli Towar jest niezgodny z umową sprzedaży (należy niezwłocznie powiadomić Sprzedawcę)
Go to Top